Kviečiame susipažinti su naujiena mūsų kanale! Kas dvi savaites pateiksime aktualiausias bei įdomiausias DI naujienas, kuriomis dalinsis šios srities ekspertai. Juk taip įdomu ką skaito, žiūri, analizuoja ar klausosi DI profesionalai, tiesa? Įvairaus turinio rekomendacijos skirtos gilinti žinias apie dirbtinį intelektą, tobulėti ir atrasti naujus patikimus informacijos šaltinius.
Šią savaitę TOP 3 rekomendacijomis dalinasi: Dovydas Čeilutka, Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos prezidentas. Taip pat, šis ekspertas yra Vinted mašininio mokymosi departamento vadovas ir „Tribe of AI“ įkūrėjas. Dovydo kuruojamos asociacijos vizija – išplėsti asociacijos dydį, įtraukti naujus DI specialistus, reprezentuoti bendruomenę ir užtikrinti, jog dirbtinio intelekto vardas Lietuvoje taptų aiškus ir suprantamas. Nors Lietuva žengia tik pirmuosius žingsnius dirbtinio intelekto inovacijų pasaulyje, „Tribe of AI“ įkūrėjas tiki, kad tai yra patys svarbiausi žingsniai. Jo nuomone reikia padaryti stiprų pradinį darbą – atrasti naujus ir jau esamus talentus, kurie galėtų vesti link dirbtinio intelekto transformacijos.

 

TOP 3 REKOMENDACIJOS:

STRAIPSNIS. Open.AI straipsnis apie modelį DALL-E. Šis modelis suteikia galimybę generuoti paveikslėlius iš bet kokio įvesto teksto. Jį sudaro transformerio dekoderis, o apmokomas DALL-E yra iš paveikslėlių su aprašymais rastų internete. Skaitykite daugiau: https://openai.com/blog/dall-e/

STRAIPSNIS. Open.AI straipsnis apie CLIP modelį. Vaizdų klasifikavimo modelis apmokytas naudojant natūraliosios kalbos priežiūrą. Modelis tampa labiau generalizuotas ir sugeba teisingai atpažinti kategorijas įvairiose aplinkose ir pieštus paveikslėlius. Skaitykite daugiau: https://openai.com/blog/clip/

KNYGA. Andrew Ng knyga “Machine Learning Yearning” apie mašininio mokymosi projektų valdymą. Knygoje esantys patarimai yra ypatingai vertingi vadovams, dirbantiems su mašininio mokymosi komandomis.