Kas yra AI BOOST konferencija?

AI BOOST yra didžiausia dirbtinio intelekto konferenciją Šiaurės-Rytų Europoje, suburianti DI bendruomenę iš viso pasaulio. Išskirtinis dviejų dienų renginys siūlo tarpdisciplininį požiūrį į dirbtinį intelektą, žvelgiant į šią technologiją iš verslo, tech bendruomenės, mokslo ir vartotojo perspektyvų ir siūlo plačiau ir kūrybiškiau pažvelgti į DI industriją.

Įtraukiantys pranešimai ir panelinės diskusijos, vertingos kontaktų užmezgimo galimybės, įkvepiantys startuolių idėjų pristatymai, pažangiausių ir inovatyviausių įmonių atstovai ir geriausi DI ekspertai – visa tai yra AI BOOST.

Ko tikėtis 2021 metais?

AI BOOST yra tarpdisciplininė dirbtinio intelekto konferencija. 2021 metų konferencijoje vyraus trys pagrindinės temos – DI verslui, DI visuomenei ir DI politika, o taip pat dvi gretutinės – DI kūrimas ir Gilusis DI. Kiekviena tema bus plačiai atskleista per pranešimus ir diskusijas, pateikiant įvairius požiūrio kampus.

Tarpdiscilipinis požiūris skatins įvairius DI ekosistemų veikėjus ieškoti sąlyčio taškų ir megzti partnerystės, siekiant gauti maksimalią naudą iš DI technologijų šiandien.

We are boosting it on
September 29-30, 2021
in Vilnius!