Apie AI Boost Lithuania

DI info centras

Tiltas tarp DI bendruomenės ir institucijų

Konsultacijos įmonėms ir startuoliams

DI viešinimas ir renginiai

Edukacinės iniciatyvos

AI Think Tank koordinavimas

Sveiki. Mes esame dirbtinio intelekto ekosistemos Lietuvoje skatinimo iniciatyva
AI Boost Lithuania.

Esame tiltas – tarpininkas – tarp dirbtinio intelekto bendruomenės Lietuvoje, šalies ir Europos Sąjungos institucijų bei visuomenės.

Konsultuojame DI sprendimus kuriančias įmones ir startuolius dirbtinio intelekto technologiniais, finansavimo, rinkodaros ir teisiniais klausimais.

Teikiame visokeriopą informaciją, susijusią su Lietuvos DI ekosistema, DI sprendimų vystymu bei galimybėmis šioje srityje.

Inicijuojame ir vykdome įvairias DI populiarinimo ir viešinimo iniciatyvas, organizuojame renginius DI temomis bei skatiname DI švietimo iniciatyvas.

DI info centras

Kas yra kas Lietuvos DI ekosistemoje? Kokius sprendimus ir produktus kuria mūsų DI vystytojai? Kas yra pagrindiniai “žaidėjai” ir sprendimų priėmėjai? Visą informaciją apie dirbtinį intelektą Lietuvoje rasite čia.

Konsultacijos

Reikia konsultacijos, kaip ištreniruoti ML modelį ar kaip pagreitinti ML pasitelkiant Tensorflow? O gal trūksta patirties pritraukiant finansavimą ar kuriant įmonės/produkto rinkodaros strategiją? Mes galime jums padėti!

Renginiai

Organizuojame renginius įvairiomis su dirbtiniu intelektu susijusiomis temomis bei įvairioms tikslinėms auditorijoms. Turite renginio idėją? Kreipkitės ir mes padėsime ją paversti realybe.

Podcast

Kartais mokytis ar sužinoti įdomių dalykų patogiausia bėgiojant, važiuojant dviračiu, stovint automobilių spūstyje ar gaminant kulinarinį šedevrą. Tam sukūrėme LT DI podcast’ą, kurio laidose visuomet išgirsite ką nors naujo ir įdomaus.

23
Konsultuojamos

DI įmonės ir startuoliai

Konsultuojame DI sprendimus kuriančias ar ketinančias kurti įmones ir startuolius dirbtinio intelekto technologijų, finansavimo, rinkodaros ir teisiniais klausimais. Prisijunkite ir jūs!

AI Boost 2021

Conference

Dirbtinio intelekto

RENGINIAI